Biopatera.pl

Hurtownia ekologicznych tacek do zgrzewu
oraz jednorazowych naczyń gastronomicznych.

Jedyny dystrybutor produktów BIOPAP® w Polsce.

Biopatera powstała, by dać Wam możliwość skorzystania z innowacyjnych materiałów i rozwiązań oferowanych przez polskich i zagranicznych producentów jednorazowych biodegradowalnych opakowań spożywczych. Skupiamy się na produktach ekologicznych i w 100% kompostowalnych. Misją Biopatery jest wzbudzenie świadomości oraz wspieranie postaw proekologicznych, nie tylko wśród właścicieli cateringów, diet pudełkowych, restauracji, kawiarni, organizatorów wydarzeń miejskich, lecz w każdym z nas z osobna.

Dlaczego? Otóż ochrona środowiska zaczyna się od zachowań jednostki. To konsumenci na co dzień wybierają i kupują produkty, które wpływają na naszą planetę.

Biopatera sprzeciwia się produkcji odpadów i zachęca do świadomych wyborów. Opakowania kompostowalne to ekologiczna alternatywa. Żegnamy się z plastikiem i z całych sił dążymy do poprawy oraz ochrony naszego środowiska.

Wiedza społeczeństwa na temat zasad wyrzucania i segregowania odpadów wciąż jest na bardzo niskim poziomie, dlatego zamieszczamy dokładne informacje na ten temat w opisie naszych produktów. 

BĄDŹ EKO - z nami to proste!

Poznaj nasze wyjątkowe produkty

BIOPAP® EKO TACKI DO ZGRZEWU – LINIA CATERING

BIOPAP LC® jest linią kompostowalnych pojemników przyjaznych środowisku. Tacki stworzone są z odnawialnych materiałów pochodzenia niespożywczego.

EKO OBWOLUTA TYPU SL

Manualne zamknięcie ekologicznych tacek na żywność

BIOPAP® EKO PAPIER DO ŻYWNOŚCI

Papier BIOPAP® jest biodegradowalny, kompostowalny i nadaje się do recyklingu. Stanowi idealny materiał pakujący dla sera, ryb, mięs i wędlin.

BIOPAP® EKO TALERZYKI

Talerzyki jednorazowe BIOPAP LP® są ekologicznym rozwiązaniem satysfakcjonującym nawet najbardziej wymagających klientów.

Ekologiczne pojemniki do zgrzewu

Eko papier do pakowania żywności,
hurtownia jednorazowych naczyń Biopatera.pl